Interneta veikalu veidošanas pakalpojumi. “Magento” platforma – neierobežotas interneta veikalu veidošanas iespējas

Interneta veikalu veidošanas pakalpojumi – viena no lielākajām mūsdienu reālijām. Interneta veikali pasaulē un, protams, Lietuvā kļūst populārāki ne pa dienām, bet pa stundām. Ir reāli, ka kādudien tie no tirgus “izstums” reālos veikalus, kuriem nav savu elektronisko versiju. Veikali, kuriem tādas ir, vienkārši pārcelsies uz internetu. Jo elektroniskajai tirdzniecībai ir daudz priekšrocību: nav jāīrē telpas veikalam, jāalgo pārdevēji u.tml. Turklāt iepirkties interneta veikalos var ātrāk un ērtāk, jo nav jāgaida rindās, jākomunicē ar kaitinošiem pārdevējiem, kuri piedāvā iegādāties to, kas jums nemaz nav nepieciešams.

Jāpiebilst, ka interneta veikalu veidošanas pakalpojumu popularitāte mudina esošos vai topošos uzņēmējus arvien biežāk vērsties pie programmētājiem jauna interneta veikala izveidošanas vai jau esoša veikala uzlabošanas nolūkos.

Šajā aprakstā parunāsim par populārāko interneta veikalu veidošanai paredzēto “Magento” e-komercijas platformu. Mūsu uzņēmuma speciālisti šo platformu izmanto visbiežāk, tāpēc varam garantēt, ka tā ir labākā un ērtākā. Parasti, pajautājot jebkuram speciālistam, kurš darbojas šajā jomā, kādu platformu viņš izvēlas, visdrīzāk dzirdēsiet atbildi “Magento”.

“Magento” platforma droši vien ir populārākā e-komercijas platforma pasaulē. Tā ir vadošā, taču vissarežģītākā un vislielākā elektroniskās tirdzniecības platforma pasaulē. Šī ir atvērtā koda platforma. “Magento” platformai ir divas versijas: bezmaksas jeb citādi saukta par “kopienu” versiju un maksas, kuru visbiežāk izvēlas lielie uzņēmumi. Tā ir uzrakstīta PHP programmēšanas valodā un izmanto “Zend” karkasu.

“Magento” platforma ir paredzēta klientu lielāko un ekskluzīvāko vajadzību īstenošanai. Ja tiecaties uz to, lai klienti, iegriežoties jūsu interneta veikalā, būtu pārsteigti un slavētu ērtu iepirkšanos, izvēlieties tieši šo interneta veikalu veidošanai paredzēto platformu.

Runājot par “Magento” priekšrocībām, viena no tām – neierobežotas modifikāciju iespējas. Izmantojot “Magento” platformu, izveidosit tādu interneta veikalu, kas īstenos pat izvēlīgāko klientu vajadzības. “Magento” platformas iespējas ir gandrīz neierobežotas. Tā ir platforma, kas paredzēta profesionāļiem, kuri pārvalda ne vienu vien lielu interneta veikalu.

Tieši šī jaudīgā, lielā interneta veikalu veidošanai paredzētā platforma sniedz iespēju izveidot veikalus ar īpaši lielu preču skaitu (miljons un vēl vairāk preču). Protams, šādu lielu veikalu uzturēšana maksā diezgan dārgi, jo ir vajadzīgs liels administrējošais personāls.

Viena no daudzajām “Magento” elektroniskās tirdzniecības platformas priekšrocībām ir tā, ka šajā platformā ir iespēja izmantot ietilpīgu iepirkumu grozu. Tas ir bezgala ērti veikala klientiem, kuri vienlaikus var iegādāties daudz preču.

Salīdzinot “Magento” platformu ar citu gana populāru – “PrestaShop” – platformu, jāuzsver, ka pēdējā paredzēta mazam vai vidējam biznesam. Tā ir bezmaksas, taču, ja ir vēlme, var iegādāties dažādus maksas papildu moduļus. “PrestaShop” elektroniskās tirdzniecības platforma der biznesam ar mazu darbinieku skaitu, jo tās galvenās funkcijas ir radītas tā, lai darbotos bez pastāvīgas cilvēku uzraudzības.

“Magento” platformā ir otrādi – nepieciešams darbinieks, kuram jāveic preču šķirošana. Turklāt “PrestaShop” platforma izceļas ar ļoti ērtu, ātru un vienkāršu preču meklēšanu.

Vēl viena populāra – “Shopify” – platforma ir piemērotākā tiem, kuri tikai sāk elektroniskās tirdzniecības biznesu. Salīdzinot ar “Magento” platformu, “Shopify” ir vieglāk pārvaldāma un piemērota gan mazu, gan lielu interneta veikalu veidošanai un administrēšanai. Liela “Shopify” priekšrocība ir tā, ka šai platformai nav nepieciešami papildu ārējās programmēšanas resursi. Viens no galvenajiem trūkumiem – papildu maksa par katru funkciju.

Mūsu uzņēmums “Studija 4D” interneta veikalu veidošanai visbiežāk izmanto “Magento” platformu, kas ļauj izveidot klienta sapņu veikalu. Šīs platformas iespējas ir bezgalīgas un ļauj izpildīt pat visgrūtāk īstenojamās klientu vēlmes. “Magento” platforma ir neierobežotas jūsu interneta veikala dizaina iespējas, lieli SEO resursi, neierobežoti spraudņi u.tml. Visas jaunākās funkcijas, par kurām var sapņot interneta veikalu īpašnieki, šajā platformā ir pieejamas. Bet, ja tomēr ne, pieredzējuši speciālisti, izmantojot “Magento” platformu, var izveidot tieši to, kas jums nepieciešams.

Izvēlieties mūs un kopā tieksimies pretī biznesa augstumiem!

error: