Par uzņēmumu

Kvalitāte par pieejamu cenu

UAB “ATEITIES CENTRAS” (“Studija 4D”) ir uzņēmums, kas sniedz mājaslapu veidošanas un citus informācijas pakalpojumus. Uzņēmuma “Studija 4D” sniedzamo pakalpojumu spektrs ir īpaši plašs: interneta veikalu, mobilo lietotņu, dažādu veidu mājaslapu, datorspēļu, jaunumu, sludinājumu un iepazīšanās portālu veidošana, programmēšanas pakalpojumi u.tml. Mūsu pakalpojumus izmanto un paveiktos darbus lieliski novērtē ne tikai lietuvieši, bet arī klienti no visas pasaules. Mums ir uzticējušies vairāk nekā 300 Lietuvas un ārvalstu uzņēmumi. Tas ir labākais darbu kvalitātes novērtējums.

Profesionalitāte

Esam izveidojuši spēcīgu profesionāļu komandu, kuri sniegs jums kvalitatīvus digitālo projektu veidošanas pakalpojumus. Mums ir svarīga ne tikai paveikto darbu kvantitāte, bet arī to kvalitāte, tāpēc klienti, kuri vēršas pie mums, var būt droši, ka uzdotie uzdevumi tiks izpildīti rūpīgi, atbildīgi un, protams, kvalitatīvi. Mūsu kolektīvs ir neliels, bet veicamo darbu kvalitāte tā dēļ necieš, jo iedziļināmies katra klienta vajadzībās, nestrādājam steidzīgi vai nevērīgi. Bieži tas raksturīgs lielākiem mūsu jomas uzņēmumiem, kuri tiecas paveikt pēc iespējas vairāk darbu pēc iespējas īsākā laikā. Šādā gadījumā neizbēgami cieš kvalitāte. Mēs atbildīgi plānojam savu laiku un pieņemam tik pasūtījumus, cik varam kvalitatīvi izpildīt.

“Studija 4D” – tas ir uzņēmums, kas veic visus ar mājaslapu veidošanu saistītos darbus, tāpēc saņemsit no a līdz z izveidotu mājaslapu, jaunumu portālu vai citāda veida produktu, kuru varēsiet izmantot uzreiz – nevajadzēs vērsties citos uzņēmumos vai pie privātpersonām papildu ar mājaslapu veidošanu saistītu pakalpojumu dēļ. “Studija 4D” komanda ir web dizaineri, SEO speciālisti, tekstu veidotāji, redaktori un programmētāji. Prasmīgi sadalot darbus, garantējam kvalitāti un ievērojami raitāku procesu.

Studija 4D

Klientu atsauksmes

Ja vēlaties, lai jums būtu mājaslapa, esat izlēmis sākt savu biznesu un atvērt interneta veikalu, bet vēl joprojām domājat, kam uzticēt šos darbus, nešaubīgi izvēlieties uzņēmumu “Studija 4D”. Patiešām nenožēlosiet šo lēmumu, jo mēs paveiksim darbu kvalitatīvi jūsu norādītajā laikā. Mūsu uzņēmuma pieredze uzņēmumu veidošanas jomā ir jau 12 gadu (ar to nodarbojamies kopš 2004. gada). UAB “ATEITIES CENTRAS” (“Studija 4D”) klienti ir “Ballet institute of San Diego”, UAB “Plieninis skydas”, UAB “Club Baltica”, UAB “Gamtos perlai”, UAB “Integre”, UAB “Fasadus” u.c. Varam lepoties, ka tiešu mūsu uzņēmumam tika uzticēts izveidot pasaules slavu ieguvušā tenora Edgara Montvida (Edgaras Montvidas) personīgo mājaslapu.

Mājaslapas atrašana, ieteikumi attiecībā uz dizainu

Nav grūti saprast, ka jūsu personīgā vai uzņēmuma mājaslapa ir gluži kā vizītkarte, kas var par jums pateikt diezgan daudz. Tai ir pienācīgi jāprezentē jūs vai jūsu uzņēmums, jo tikai tā varat cerēt uz veiksmi. Svarīgi ir rūpīgi apdomāt katru mājaslapas sīkumu, padomāt par katru detaļu. Mājaslapa nevar būt pārsātināta ar dažādiem efektiem; izvairieties no košām, kontrastējošām, īpaši intensīvām krāsām, kuras pēc kāda laika var sākt cilvēkus nogurdināt. Mērenība un gaumīgums ir galvenie mājaslapas dizaina principi.

Tāpat bezgala svarīgas ir jūsu mājaslapas tehniskās specifikācijas, tās ērta funkcionēšana, pat ja ir liela apmeklētāju plūsma.

Lai piesaistītu pēc iespējas vairāk klientu, svarīgākā lieta ir izdarīt tā, lai jūsu mājaslapa būtu pēc iespējas pamanāmāka un nepazustu konkurentu plūsmā. Meklējot vienas vai otras preces, pakalpojumus, jūsu potenciālie klienti izmanto interneta meklētājprogrammas, un jūsu uzņēmums ir tikai viens no daudzajiem meklēšanas rezultātiem. Ko darīt, lai tas nebūtu 20., 33., uzņēmums meklēšanas plūsmā, bet nokļūtu starp “Google” 10 pirmajiem? Atbildi šajā aprakstā nesniegsim, jo vienkāršam interneta lietotājam izdarīt to saviem spēkiem būtu bezgala grūti. Labākais risinājums – vērsties uzņēmumā “Studija 4D”, un mūsu komanda nodrošinās jūsu mājaslapas sasniedzamību un pamanāmību.

Pēc klientu teiktā UAB “ATEITIES CENTRAS” (“Studija 4D”) izveidotās mājaslapas ir īpaši mūsdienīgas, tās ir viegli administrēt. Darbinieki īsteno visas, pat arī neiedomājamākās klientu vēlmes, ir atvērti izaicinājumiem, vienmēr gatavi palīdzēt, konsultēt, ja rodas problēmas, darbi vienmēr tiek paveikti laikā. Tenors Edgars Montvids apstiprina, ka sadarbojas ar “Studija 4D” jau vairākus gadus un raksturo mūs kā radošu, elastīgu un palīdzēt gatavu cilvēku komandu, kā arī sola vēl ilgus gadus sadarboties tieši ar mūsu uzņēmumu.

Neapstrīdama taisnība, ka dzīvē katram cilvēkam ir jādara tas darbs, kuru viņš vislabāk prot. UAB “ATEITIES CENTRAS” (“Studija 4D”) darbinieku talants ir augsta kvalitāte, pieejama cena, operativitāte un īstenotas katra klienta vēlmes.

IZVĒLIETIES MŪS UN AUGSIM KOPĀ!

error: