Individuālās programmēšanas pakalpojumi. Lai arī programmēšanas pakalpojumi ir normāla lieta mūsdienu dzīvē, jo bez tās vienkārši vairs nevaram iztikt, bieži neaizdomājamies par pašu programmēšanas procesu, tā gaitu: kā viss notiek, ar ko sākas, ar ko beidzas, kā notiek darbs, risinājumu meklēšana, lai tiktu sasniegts vislabākais rezultāts. Visu to atstājam kompetentu speciālistu ziņā, bet paši vienkārši priecājamies par rezultātu: jaunu tīmekļa vietni, komercijā palaistu interneta veikalu vai novatorisku mobilo lietotni.

Programmēšanas pakalpojumi mainās, paplašinās, uzlabojas, jo notiek pielāgošanās pastāvīgi mainīgajām sabiedrības vajadzībām. Interneta un informācijas tehnoloģiju iespējas vēlas izmantot ikviens, tāpēc programmētājam, to saprotot, jābūt gatavam dažādiem risinājumiem. Mūsdienu cilvēks tiecas pēc viena – izcelties no pūļa, pievērst sev uzmanību, tāpēc bieži vēlas iziet ārpus kanonu robežām, novecojušām formām, tiecas pēc oriģinalitātes. Individuālās programmēšanas pakalpojumi ir paredzēti, lai īstenotu šo mūsdienu cilvēka vajadzību – būt individualitātei.

Individuālās programmēšanas pakalpojumi – kas tas ir?

Individuālās programmēšanas pakalpojumi – tas ir divu atslēgvārdu savienojumus, kam vajadzētu pievērst uzmanību: individuāls un programmēšana. Programmējot notiek koncentrēšanas nevis uz šablonu, bet gan individuālām, īpašām vēlmēm un risinājumiem. Bet, lai šādus risinājumus pieņemtu, nepieciešama profesionāla programmētāju komanda ar ilggadēju pieredzi. Programmētāji tiecas īstenot visas oriģinālās un jaunās idejas, izpildīt klientu īpašās vēlmes, programmējot individuāli – tie arī ir individuālās programmēšanas pakalpojumi.

Mēdz būt divu veidu individuālās programmēšanas pakalpojumi. Pirmkārt, individuālās programmēšanas pakalpojumi var būt darbs, kad tiek izvēlēta jau izveidota platforma, piemēram, “Magento”, “OpenCart” vai “WordPress”, kas šobrīd ir ļoti populāras un pieprasītas. Taču šī platforma ir koriģējama, pielāgojama klienta vajadzībām, tas ir, pieņemamākā un piemērotākā platforma tiek programmēta individuāli, to mainot, koriģējot, pielāgojot. Otrkārt, individuālās programmēšanas pakalpojumi var būt darbs, kad individuāli tiek programmēts noteikts projekts, tīmekļa vietne, interneta veikals vai pat mobilā lietotne. Proti, programmatūra tiek veidota atbilstoši klienta personīgajām vajadzībām. Jāpiebilst, ka tas tiek veikts no nulles, jo to prasa ideja.

Tādējādi individuālās programmēšanas pakalpojumi ir paredzēti nestandarta projektu īstenošanai. Jo oriģinalitāte ir mūsdienu vizītkarte.

Individuālās programmēšanas pakalpojumi: projekta īstenošanas posmi

Kā jau minēts, bieži pamanām tikai ar rezultātu – izveidotu tīmekļa vietni, interneta veikalu vai mobilo lietotni. Rezultāts ir vispatīkamākā projekta īstenošanas daļa: klients priecājas par realizētu projektu, bet programmētāju un veidotāju komanda – ka ir spējusi īstenot klienta cerības. Taču veidojamās tīmekļa vietnes, interneta veikala vai mobilās lietotnes projekts ietver sarežģītu veidošanas un programmēšanas procesu. Tāpēc programmēšanas pakalpojumi sastāv no daudziem posmiem. Vispirms svarīgi ir noskaidrot klienta vajadzības, tās izanalizēt un atbilstoši noformulēt prasības. Pēc tam sākas projektēšanas, sistēmas izveidošanas darbi. Nevar izlaist īpaši svarīgu posmu – testēšanu: vai sistēma, projekts darbojas veiksmīgi, vai darbībā ir kaut kādi traucējumi, trūkumi. Testējot izveidoto sistēmu, veicot labojumus, ja tādi ir vajadzīgi, izveidotā sistēma tiek ieviesta. Svarīgi, lai darbi šajā posmā nebeigtos, jo būtiska ir klienta atgriezeniskā saite: viņš testē sistēmu, pārbauda, vai tā atbilst visām vajadzībām, vai strādā nevainojami.

Tādējādi jaunas sistēmas izveidošana aptver daudz svarīgu posmu, nozīmē lielu darba slodzi, speciālistu atbildību un atdevi, lai klients būtu apmierināts.

Programmēšanas pakalpojumi: platformas un valodas

Jāuzsver, ka, veidojot noteiktu projektu, var izmantot jau esošās platformas. Populārākās un slavenākās ir “Magento”, “OpenCart” un “WordPress”. Tām ir gan līdzības, gan atšķirības, un bieži noteiktas platformas izvēle ir atkarīga no projekta, ko klients vēlas īstenot, formas un satura. Neapšaubāmi, populārākā ir “Magento” platforma, kas ir nodrošinājusi sev vietu gan programmētāju, gan lietotāju vidū. Tā ir īpaši populāra, veidojot interneta veikalus. Neatpaliek arī “OpenCart” un “Wordpress” – visbiežāk vienkāršākas lietošanas dēļ. Svarīgi atzīmēt, ka platformas izvēle ir atkarīga no projekta, ko klients vēlas īstenot, – mājaslapas, interneta veikala vai cita projekta. Parasti to palīdz izlemt speciālists. Ir vērts pieminēt, ka mobilās platformas ir citas: zināmākās ir “Apple” – “iPhone/iPod/iPad” un “Android” OS.

Arī programmēšanas valodas ir dažādas, piemēram, PHP, “Objective-C”, HTM, CSS, XHTML, XML, “XML Schema”, “JavaScript”, MS SQL, “mySQL”. Tās atšķiras ne tikai ar programmēšanas sintaksi, bet, kas ir aktuālākais vienkāršam klientam, ar pielāgošanas iespējām: vienas valodas der, veidojot operētājsistēmas vai spēles, citas – veidojot mājaslapas, u.tml. Svarīgi zināt, ka speciālists izvēlēsies tādu platformu un valodu, kas ir piemērotākā vēlamā projekta īstenošanai. Jo speciālistam ir ne tikai pienācīgi jāizpilda savs uzdevums, bet arī jāatver visas programmēšanas iespējas klienta projektā.

error: