Interneta veikalu īre, veidošana vai pirkšana? Kurš risinājums ir labāks jūsu biznesam? Droši vien nekļūdīsimies sakot, ka mūsdienās interneta vidē notiek aktīvāka dzīve nekā realitātē. Internetā komunicējam ar citviet esošiem draugiem un tuviniekiem, maksājam nodokļus, ņemam ātros kredītus, iepērkamies interneta veikalos utt. Ar datoru un piekļuvi internetam varam, neizejot no mājām, nokārtot lielāko daļu darīšanu, izklaidēties (spēlēt datorspēles, skatīties filmas, klausīties mūziku). Tiesa, pielāgojoties cilvēku lietošanas paradumiem, kas strauji mainās, arvien vairāk uzņēmēju pārceļ veikalus uz interneta vidi, bet uzņēmēji, kas tikai sāk darboties, veido interneta veikalus tā vietā, lai atvērtu veikalu kādā lielā tirdzniecības un izklaižu centrā vai dzīvīgā vecpilsētas ielā.

Bez tā, ka cilvēkiem patīk iepirkties internetā, vēl viena šādu veikalu priekšrocība ir mazākas investīcijas to atvēršanā/izveidošanā un uzturēšanā. Nav noslēpums, ka reāliem veikaliem nepieciešams ne tikai lielāks personāls, bet arī telpas pašam veikalam un preču uzglabāšanai. Ja jums būs interneta veikals, daudzas no šīm problēmām nebūs jārisina.

Patiesībā ir trīs veidi, kā sākt tirgoties internetā: varat izveidot, nopirkt vai izīrēt interneta veikalu. Tas ir atkarīgs no projekta budžeta, uzņēmēja individuālajām vēlmēm, e-veikala izveidošanas laika u.c.

Interneta veikalu īre biznesam

Interneta veikalu īre – tas ir pakalpojums, kas paredzēts tiem uzņēmējiem, kuri sper pirmos soļus tirdzniecībā, bet kuri nav pārliecināti, ka šis biznesa veids ir viņiem piemērots un ka tie spēs tirgoties internetā. Interneta veikala īre tāpat ir lieliska iespēja uzņēmējiem, kuri vēlas pārbaudīt sevis izveidotā, tirgū jaunā produkta pārdošanas iespējas.

Interneta veikalu īre ir pakalpojums, kad veikals ir tā izveidotāja īpašumā, bet par izmantošanu īrnieks maksā noteiktu mēneša maksu, kas ir atkarīga no vēlamā interneta veikala sarežģītības u.c.

Interneta veikalu īre un veikala tehniskā uzturēšana

Īres pakalpojumu veido konkrētā klienta vajadzību noskaidrošana, preču piegāde un norēķināšanās veids, preču veids un tās valsts noteikšana, kurā plānojams tirgoties. Atbilstoši tam tiek izveidots interneta veikals, kas paliek pakalpojuma sniedzēja īpašumā, bet īrnieki par noteiktu mēneša maksu var to izmantot. Turklāt īrniekam tiek sniegtas konsultācijas un nodrošināta veikala tehniskā uzturēšana. Ja pēc noteikta laika uzņēmējs nolemj iegādāties elektronisko veikalu, to var izdarīt bez grūtībām. Kā jau iepriekš minējām, katrs veikals pēc tā sarežģītības tiek novērtēts, to tikko izveidojot, tāpēc uzņēmējs uzreiz zina tā cenu un var izlemt, vai tā viņam ir pieņemama un atbilstoša interneta veikala kvalitātei.

Interneta veikalu īre – tas ir vienkārši

Patiesi, ir ne mazums gadījumu, kad interneta veikala īre palīdz cilvēkam galīgi izlemt, ka šī biznesa nozare nav domāta viņam: trūkst pārdošanas iemaņu, nepatīk pārdošanas process u.tml. Tādā gadījumā var pārtraukt tā īri un meklēt pieņemamāku biznesa nišu. Ja jums būtu savs interneta veikals, tas nebūtu tik vienkārši kā īres gadījumā: jums būtu jāatrod, kas gribētu pirkt jūsu biznesu, jāvienojas par jums un pircējam pieņemamu cenu. Nav noslēpums, ka tas prasa daudz laika un maksā daudz nervu. Tāpēc uzņēmējiem – iesācējiem, kuriem nav pieredzes interneta tirdzniecības biznesā, ieteicams vispirms īrēt interneta veikalu un, tikai nolemjot, ka vēlaties un varat realizēt sevi šajā jomā, to nopirkt.

Interneta veikalu īres un veidošanas galvenās atšķirības

Kādas gan ir galvenās atšķirības starp īrējamu un savu interneta veikalu? Tās ir ne tikai īpašumtiesības, bet arī funkcionalitātes paplašināšanas iespējas un dizaina risinājumi. Protams, vairāk priekšrocību ir sava interneta veikala pusē. Taču arī īrējamā veikalā, saskaņojot ar īpašnieku, var veikt daudzas izmaiņas, atjauninājumus. Piemēram, ja vēlaties, lai interneta veikals izskatītos profesionāli, var koriģēt dizaina šablonus, ieviest to izīrējošās preču zīmes firmas stilu, uzlabot un paātrināt veikala darbību.

Tātad, ja vēlaties sākt elektroniskās tirdzniecības biznesu, bet jums nav pietiekami lielas pieredzes šajā jomā, kā arī nezināt, vai šāds bizness ir jums piemērots, vērsieties mūsu uzņēmumā “Studija 4D”. Mēs sniedzam kvalitatīvus interneta veikalu īres pakalpojumus. Sadarbojamies un kopā tiecamies pretī biznesa augstumiem!

error: